Львівський національний університет імені Івана Франка

Факультет електроніки та комп'ютерних технологій

вул. Драгоманова, 50

Відбулася 5 наукова конференція ”ФІЗИЧНІ МЕТОДИ В ЕКОЛОГІЇ, БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНІ“

 

18 - 21 вересня 2014 р. на базі Чорногірського географічного стаціонару Львівського національного університету імені Івана Франка, розміщеного в мальовничому куточку біля підніжжя г. Говерла у Карпатському національного природному парку поблизу смт Ворохта Івано-Франківської обл., відбулася 5 наукова конференція ”ФІЗИЧНІ МЕТОДИ В ЕКОЛОГІЇ, БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНІ“.

Авторами представлених на конференції доповідей є понад 130 науковців. Географія представлених доповідей охопила всі регіони України – від сходу та півдня країни (наукові установи НАНУ та університети Дніпропетровська, Донецька, Криму, Харкова) до її заходу (Івано-Франківська, Львова). Широко представлені були навчальні (КНУ ім. Т.Г.Шевченка, Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара, Донецький національний університет, Кременчуцький національний університет ім. М. Остроградського, Національний лісотехнічний університет України; Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки; ЛНУ ім. І. Франка; Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького»; Національний університет “Львівська політехніка“; Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна) та академічні установи нашої столиці (Інститути НАН України: молекулярної біології та генетики; клітинної біології та генетичної інженерії; хімії високомолекулярних сполук; ядерних досліджень; гідробіології;, ІППММ ім. Я. С. Підстригача; Інститут медицини праці НАМН України; Донецький ботанічний сад НАН України) та Чорнобиля (Державне спеціалізоване науково-виробниче підприємство "Чорнобильський спецкомбінат"; Інститут проблем безпеки АЕС НАНУ). Співавторами представлених доповідей були також науковці з США (Інститут Мікроелектроніки і Мікросистем), Польщі (Ченстоховський технічний університет); Туреччини (Середньо-Східний Технічний Університет), Великобританії (Університет м. Лестер), Білорусі (Гомельський державний університет ім. Ф. Скорини, Гомельський державний медичний університет).  

Представлені в секціях „ФІЗИЧНІ МЕТОДИ В БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНІ” та „ЕКОЛОГІЯ ТА РАДІОЕКОЛОГІЯ” доповіді супроводжувалися активним обговоренням, що свідчило про їхню актуальність та неабияке зацікавлення слухачів висвітленими в них проблемами.

Після закінчення засідань відбувалися зустрічі у неформальній обстановці, обговорення конкретних наукових, культурних та соціальних проблем, проблем екології довкілля, що сприяло зближенню людей з різних куточків нашої держави, подоланню наявних мовних та культурних бар’єрів.
Окрім наукової програми, учасники конференції мали змогу глибше познайомитися з чудовою природою та своєрідністю Карпатського національного природного парку. Зокрема, частиною учасників конференції здійснене сходження на найвищу гору України Говерлу та оз. Несамовите; учасники конференції змогли ознайомилися з народними промислами Карпат в м. Яремча.
На заключному засіданні учасники висловлювали задоволення організацією та вибором місця проведення конференції. Одноголосно було підтримане побажання і надалі проводити її в вересні в Карпатах, оскільки вибраний формат проведення забезпечує не лише розгляд актуальних проблем збереження довкілля, але і зближує людей з різних регіонів, духовно й культурно їх об’єднує.

Робоча програма конференції

 

Короткий фотозвіт про конференцію

 

Після заїзду на базу

 

 

Доповіді

 

Робочий момент

 

Неформальне обговорення

 

На вершині Говерли

 

З трембітою

 

На озері Несамовитому

 

 

Про нас

Кафедри

Довідка

Електронне навчання

Вступнику

Конференції

Наші партнери

Підрозділи

Посилання

Програми

Новини

© 2003- Міжкафедральна лабораторія високопродуктивних обчислювальних систем,
Факультет електроніки та комп'ютерних технологій, Львівський національний університет імені Івана Франка
Останні зміни ▲ Нагору ▲