Львівський національний університет імені Івана Франка

Факультет електроніки та комп'ютерних технологій

вул. Драгоманова, 50

Організаційні питання

Програмою конференції передбачені усні пленарні (тривалістю до 30 хв.), усні секційні (тривалістю до 15 хв.) і стендові доповіді.

 

Засоби демонстрації наочних матеріалів під час виступу: мультимедійний проектор, плакати. У випадку застосування мультимедійного проектора прохання використовувати презентації у форматі PowerPoint.

 

Реєстрація учасників буде проводитись 29 серпня 2013 р. з 9:00 до 11:00 годин в навчальному корпусі факультету електроніки Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою: м. Львів, вул. Тарнавського, 107 (факультет електроніки, фойє 1-го поверху).

 

Реєстрація учасників конференції, що їдуть безпосередньо до залізничної станції „Карпати” буде проводитися 29 серпня 2013 р. з 18:00 до 22:00 годин на місці проведення конференції в спортивно-оздоровчому таборі “Карпати” Львівського національного університету імені Івана Франка (смт. Чинадієво Закарпатської обл.).

 

Проїзд до факультету електроніки (корпус по вул. Тарнавського, 107):

  • від залізничного вокзалу: трамваєм №9 до зупинки "вул. Зелена", далі тролейбусом № 11 або № 24 від зупинки "пл. Петрушевича" (сусідня вулиця) до зупинки "вул. ген. Тарнавського".
  • від автовокзалу: тролейбусом №5 до зупинки "пл. Петрушевича", далі тролейбусом № 11 або № 24 від зупинки "пл. Петрушевича" до зупинки "вул. ген. Тарнавського".
  • від аеропорту: тролейбусом №9 до зупинки "вул. С. Бандери"; далі трамваєм №9 від зупинки "вул. Русових" (сусідня вулиця) до зупинки "вул. Зелена", потім тролейбусом № 11 або № 24 від зупинки "пл. Петрушевича" (сусідня вулиця) до зупинки "вул. ген. Тарнавського".

 

Виїзд зі Львова автобусом у спортивно-оздоровчий табір "Карпати" Львівського національного університету імені Івана Франка (смт. Чинадієво Закарпатської обл.) планується від факультету електроніки (вул. Тарнавського, 107) о 12:00 29-го серпня; зворотний виїзд з смт. Чинадієво у Львів – 1-го вересня о 12:00.

 

Учасники можуть також доїхати до спортивно-оздоровчого табору „Карпати” будь-яким потягом у напрямку міст Мукачево, Чоп до станції „Карпати” (на цій станції зупиняються усі поїзди, зокрема швидкі та міжнародні).

 

Організаційний внесок становить 740 грн.  Для студентів та аспірантів оргкомітетом, за можливості, буде надана знижка.

Організаційний внесок включає в себе видатки на проживання та харчування у спортивно-оздоровчому таборі „Карпати” Львівського національного університету імені Івана Франка, проїзд з м. Львова до смт. Чинадієво і назад, культурну програму, видання матеріалів конференції та інші організаційні витрати. Реквізити для сплати оргвнеску будуть наведені у другому інформаційному повідомленні.

 

Культурна програма конференції передбачає екскурсії по мальовничих місцях Закарпаття.

Дрес-кодом конференції передбачено використання вишитих сорочок.

 

Після розгляду поданих тез, Програмним комітетом на адресу майбутніх учасників конференції буде вислано запрошення (2-е повідомлення) з докладнішою інформацією.

Про нас

Кафедри

Довідка

Електронне навчання

Вступнику

Конференції

Наші партнери

Підрозділи

Посилання

Програми

Новини

© 2003- Міжкафедральна лабораторія високопродуктивних обчислювальних систем,
Факультет електроніки та комп'ютерних технологій, Львівський національний університет імені Івана Франка
Останні зміни ▲ Нагору ▲