WebInar Анатомія атаки. Методи сучасних злочинців (6 квітня з 14 до 15.00).
30.03.2017

Шановні студенти та інструктори академій Cisco,

6 квітня 2017 року запрошуємо на вебінар "Анатомія атаки. Методи сучасних кіберзлочинців".

Вебінар відбудеться з 14:00 до 15:00 год.

Доповідач вебінару – Павло Родіонов, системний інженер-консультант компанії Cisco в сфері інформаційної безпеки.
Для реєстрації студентам академії Cisco потрібно звернутися до інструктора. Бажаючі, які не є студентами академії Cisco, можуть зареєструватися через форму за посиланням: https://goo.gl/fK93Nt
Всі учасники, які складуть тест після закінчення вебінару та заповнять анкету зворотнього зв’язку, отримають сертифікати про участь у семінарі.
Бажаємо успіхів та запрошуємо приєднатися до групи Програми академій Cisco України в Facebook. Назва групи – Cisco Networking Academy Ukraine.
Оргкомітет: компанія Cisco, Національний аерокосмічний університет імені М. Є. Жуковського “ХАІ”, Національний гірничий університет, Національний університет “Львівська політехніка” та Гомельський державний університет імені Ф. Скорини.